Стоматологічна клініка «Металіон» рада запропонувати Вашій увазі велике коло послуг з профілактики та лікування захворювань зубів та періодонту, також зверніть увагу на послуги естетичної медицини, які подарують Вам сліпучу усмішку, а разом із нею, та впевненість у собі.

Стоматологія сьогодні – це не лише безболісне та якісне, але ще й доступне лікування. Наша клініка звертає Вашу увагу на велику різноманітність наданих стоматологічних послуг, вартість кожної з яких визначається в кожному конкретному випадку і залежить від ціни витратних матеріалів, складності лікування, необхідності в додаткових витратах або лікуванні виявленої в процесі патології, Зверніть увагу на розділ сайту з цінами на лікування , в середньому, вартість нижче ніж у інших клініках.

Ми розвіємо міф про те, що професійна стоматологія Київ — тільки для найбагатших. Наші лікарі допоможуть Вам уникнути зайвих витрат, при об’ємних роботах нададуть знижки та отриманий результат дозволить Вам посміхатися без сорому!

  • Досвідчені лікарі стоматологи
  • Більше ніж 20 років досвіду
  • Лікування без болю
  • Протезування
  • Зручне розташування біля метро
  • Даємо гарантію на лікування
  • Доступні ціни та система знижок

Безболісно, ​​акуратно та професійно наші лікарі нададуть Вам допомогу у вирішенні Ваших стоматологічних проблем у Києві. Якщо у Вас є медична страховка — зайдіть у наш розділ Медичне страхуваннята ознайомтеся з умовами.

Лікарі нашої стоматологічної клініки – це добрі та порядні люди, спеціалісти стоматологи зі стажем роботи від 20 років. Наш персонал постійно проходить вдосконалення на курсах та підвищує кваліфікацію.

Стоматологія Київ від Металіон:
— Ми надаємо гарантію на всі роботи
— Ми даруємо Вам свої посмішки і Ви зможете відповісти тим самим!
— Ми проводимо АКЦІЇ!